24-25.02.2018 – WARSZTAT: Poziom świadomości a jakość życia

Żyjąc w oparciu o automatycznie nabyte w dzieciństwie aksjomaty, rzadko podważamy właśnie ten podstawowy punkt widzenia, z którego oglądamy rzeczywistość. Nie przychodzi nam do głowy, że miejsce, z którego patrzymy na świat może determinować wszystkie składowe naszego życia. To, jak siebie rozumiemy, jak traktujemy innych ludzi, jak pracujemy i w co się angażujemy.

Wszystko to zależy od poziomu świadomości, w jakim funkcjonujemy. To dostępne nam pole „widzenia” determinuje każdy cel i każdy sposób działania. Rzadko podważamy podstawę sposobu myślenia, jakim się posługujemy. Tak samo rzadko, jak poddajemy w wątpliwość własne racje, a przecież wiemy wszyscy, że nowa jakość dostępna jest jedynie nowym sposobem.

W trakcie dwudniowego warsztatu nauczymy się jak, w prosty sposób określać poziom świadomości, w którym jesteśmy i jakie są jego konsekwencje w konkretnych sytuacjach: partnerskich, rodzicielskich i zawodowych.

Poszukamy odpowiedzi na pytania: dlaczego racja prowadzi donikąd, a zmiana okoliczności zewnętrznych (partnera, metod zarządzania w pracy, czy metod wychowawczych) w dłuższej perspektywie generuje te same problemy, od których wyszliśmy. Spróbujemy poeksperymentować w szukaniu nowej perspektywy w rozumieniu konkretnych sytuacji.

Warsztat jest propozycją dla osób, które:
– chcą nabyć podstawową wiedzę na temat poziomów świadomości i nauczyć się je rozróżniać u siebie i w otoczeniu
– chcą przyjrzeć się swoim sposobom myślenia o konfliktach i zweryfikować skuteczność ich rozwiązywania w oparciu o dotychczasowe przekonania,
– zainteresowane są poznaniem nowej perspektywy widzenia i rozumienia ich natury
– szukają sposobów na rozwiązanie problemów związanych z relacjami w przestrzeni zawodowej, osobistej i rodzicielskiej
– zainteresowane są nową jakością życia

Zapraszamy w najbliższy weekend 24-25 lutego na warsztat Joli Toporowicz „Poziom świadomości a jakość życia”

Szczegóły i zapisy -> TUTAJ
By | 2018-02-21T10:53:26+00:00 Luty 21st, 2018|Categories: Aktualności, Materiały|Tags: , , |

About the Author: