24-25.02.2018 – WARSZTAT: Poziom świadomości a jakość życia

Zastanów się choć przez chwilę czy:

– masz świadomość, że to Twoje automatyczne myślenie zawsze jest początkiem frustracji i sytuacji, które nazywasz trudnymi?
– emocjonując się w dyskomfortowych okolicznościach przychodzi Ci czasem do głowy, że to właśnie Twoja perspektywa i punkt widzenia mogą generować kłopoty?
– masz odwagę, aby wyjść z „kręcenia” się dookoła nierozwiązywalnych z pozoru sytuacji i zaryzykować doświadczenie szerszej perspektywy?

a może:

– zastanawiasz się jak działa na partnera próba udowodnienia mu własnej racji?
– zdarza ci się ulegać złudzeniu, że właśnie Twoja racja podniesie jakość relacji?
– przychodzi Ci do głowy, że myślenie o tym, co jest dobre dla Twojego dziecka może być zupełnie chybione?
– w sytuacji, w której nie wiesz, co zrobić zdajesz się na los , albo czekasz, aż coś lub ktoś zmieni niekorzystne dla ciebie okoliczności?
– masz poczucie, że wiesz co zrobić, aby na świecie zapanowało szczęście?Jeśli chcesz zaryzykować szukanie nowej optyki i gotów jesteś odważyć się na eksperyment w nowej przestrzeni rozumienia siebie, zapraszamy na dwudniowy warsztat Joli Toporowicz „Poziom świadomości a jakość życia”.

Przed Tobą doskonała okazja, aby przekonać się w jaki sposób znajomość mapy poziomów świadomości (więcej TUTAJ) przełoży Ci się na zmianę jakości Twojego życia – osobistego i zawodowego.


Szczegóły i zapisy -> TUTAJ
By | 2018-02-18T11:00:33+00:00 Luty 18th, 2018|Categories: Aktualności, Materiały|Tags: , , |

About the Author: