Zapraszamy do wysłuchania podcastu Jolanty Toporowicz, w którym autorka dzieli się ćwiczeniem pozwalającym wejść w stan obecności. Zanim jednak je wykonanym, warto dowiedzieć się, czym właściwie ten stan jest. Obecność, o której mowa w podcaście, to możliwy do wytrenowania stan naszej psychiki charakteryzujący się wyostrzonym, bezwysiłkowym skupieniem uwagi, wolnym od myślenia i czucia oraz precyzyjną percepcją rzeczywistości pozbawioną zakłóceń w postaci interpretowania realiów. Otwiera to swobodny i intencjonalny dostęp do intuicji i doświadczania nowych perspektyw. Buduje naszą wewnętrzną stabilność i realne poczucie własnej wartości. Jeśli chcesz zacząć trenować tak rozumianą obecność, zapraszam do wysłuchania krótkiego wprowadzenia do pierwszego etapu tego treningu.

Co należy wiedzieć, nim zaczniemy praktykować obecność w sposób przedstawiony przez Jolantę Toporowicz? Jakie przeszkody mogą się podczas tej praktyki pojawić i co należy zrobić, by ich uniknąć? A przede wszystkim co da Ci właściwie ćwiczenie obecności? Tego wszystkiego dowiesz się, słuchając podcastu.

Jeśli interesuje Cię droga rozwoju, o której mówi Jolanta Toporowicz, jeśli chcesz poznać więcej ćwiczeń, dzięki którym odzyskasz kontakt ze sobą, zapraszamy Cię do udziału w kursie Zaufać sobieⓇ: https://euphonia.pl/kurs-zaufac-sobie-ix-edycja/

Zajęcia zaczynają się już w październiku. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Pin It on Pinterest

Share This