Idea 2018-06-26T11:27:25+00:00

Idea

Euphonia: rozwój i świadomość

Euphonia jest miejscem, które proponuje profesjonalną psychoterapię, coaching i medytację zen oparte o ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zespołu.

Podstawą działania instytutu jest integralne podejścia do rozwoju osobistego obejmujące również aspekt egzystencjalny.

Warsztaty rozwoju osobistego Wrocław – idea

Oferta warsztatowa i szkoleniowa merytorycznie związana jest z działalnością jednej z trzech europejskich fundacji Willigisa Jägera” Mądrość Wschodu i Zachodu”. Organizowane przez instytut warsztaty rozwoju osobistego przede wszystkim wpływają na rozwój świadomości, odkrywanie siebie, swoich potrzeb i potencjału.

Jako jej współzałożyciele, od kilku lat tworzymy w Polsce platformę do spotkań, wymiany, dyskusji i poszukiwania obszarów, w których spotyka się psychoterapia, coaching, nauka i biznes z założeniami filozofii wieczystej.

Philosophia perennis, oparta o wgląd w istotę rzeczywistości wspólny wszystkim mistykom, niezależnie od kultury i wyznania, ma swój wyraz w integralnym sposobie myślenia i działania i głębokiej, egzystencjalnej wartości wolnej od różnic i przeciwieństw.

Szkolenia i inne warsztaty

W ramach instytutu organizujemy takie zajęcia jak kursy, wykłady i warsztaty rozwoju osobistego – w tym dedykowane warsztaty dla mężczyzn. Wszystkie propozycje instytutu realizują ideę fundacji. W naszej ofercie znajduje się także trening terapeutyczny czy trening interpersonalny, kurs rozwoju osobistego „Być sobą” oraz treningi uwalniania emocji. Z każdego spotkania część dochodu przekazujemy na cele statutowe.

Euphonia to także miejsce nastawione na medytacje. Medytacja ZEN wpływa pozytywnie na umysł i ciało, harmonizując i integrując je zarówno od strony fizycznej, emocjonalnej jak i mentalnej, poprawia koncentrację. Medytacja zmniejsza poziom stresu i jednocześnie wpływa na poziom jakości życia, a przy regularnej praktyce wzbogaca je o wgląd w istotę rzeczywistości. Medytacja ZEN niesie za sobą doświadczenie egzystencjalnego wymiaru życia, co sprawia, że poznanie siebie buduje i poszerza poziom akceptacji o wszystkie wymiary życia wspierając rozwój świadomości.

Zapraszamy!