Masaż polinezyjski Ma-uri® 2017-01-25T09:09:49+00:00

Masaż polinezyjski Ma-uri®

Masaż Ma-uri® wywodzi się z systemu uzdrawiania bazującego na starożytnej polinezyjskiej filozofii życia zwanej HUNĄ. Według HUNY przyczyną choroby są zakłócenia, powstałe na skutek napinania mięśni w nieustannym procesie tłumienia niechcianych „negatywnych” emocji lub na skutek blokujących nas wzorców mentalnych.

Celem masażu jest stworzenie warunków do samouzdrawiania, do poszerzania świadomości tego, kim jesteśmy. Dynamiczne połączenie dotyku, ruchu, skupienia, rytmu i muzyki powoduje nieustanny przepływ energii. Specyficzny sposób masażu całego ciała za pomocą płynnych, przyjemnych ruchów przedramion, z wykorzystaniem energii tańca i polinezyjskiej muzyki, wprowadza niezwykły klimat sprzyjający doświadczeniu głębokiego relaksu, swobodnej ekspresji i uwolnienia emocji, zatrzymanych w ciele klienta. Masaż MA-URI® uruchamia proces oczyszczania ciała i umysłu ze stresu, bólu, toksyn, aktywując wrodzone uzdrawiające zdolności masowanej osoby. Odzyskana energia powoduje wzrost sił witalnych i odwagi – pozwala na wykorzystanie ich w twórczy sposób i na weryfikowanie ograniczających nas przekonań i postaw życiowych. Sprzyja wyzwalaniu wewnętrznej mocy, poczucia wolności, radości i harmonii.

Masaż Ma-uri® może wspomagać każde leczenie oraz terapię i jest odpowiedni dla osób w dowolnym wieku. Czas trwania masażu całego ciała wynosi około 1.15 godz.

Zapisy bezpośrednio u prowadzącej. Telefon: 602 518 498

mgr Stanisława Brzozowska
certyfikowana masażystka masażu Ma-uri

[więcej informacji]