Indywidualna 2018-07-06T18:16:57+00:00

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

Psychoterapia indywidualna jest metodą rozwiązywania problemów osobistych i leczenia zaburzeń emocjonalnych, poprzez indywidualny kontakt z terapeutą. Jest też jedną z ważnych form rozwoju osobistego, pozwalającą na zrozumienie i przewartościowanie przyczyn problemów i ograniczeń, mających swoje źródło w przeszłości. Prowadzi do zmiany perspektywy widzenia siebie, buduje poczucie wartości oparte na realnej ocenie własnego potencjału. Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia, akceptacji i poufności. W trakcie pierwszych kilku spotkań precyzujemy oczekiwania, możliwości ich spełnienia, a także określamy czas i warunki wspólnej pracy.

  • Jest też jedną z ważnych form rozwoju osobistego, pozwalającą na zrozumienie i przewartościowanie przyczyn problemów i ograniczeń, mających swoje źródło w przeszłości.

  • Prowadzi do zmiany perspektywy widzenia siebie, buduje poczucie wartości oparte na realnej ocenie własnego potencjału.

  • Spotkania odbywają się w atmosferze zrozumienia, akceptacji i poufności.

  • W trakcie pierwszych kilku spotkań precyzujemy oczekiwania, możliwości ich spełnienia, a także określamy czas i warunki wspólnej pracy.

W zależności od zgłaszanego problemu, prowadzona jest:

PSYCHOTERAPIA KRÓTKOTERMINOWA

12 – 24 spotkań

PSYCHOTERAPIA DŁUGOTERMINOWA

od 24 spotkań wzwyż

KONSULTACJE
 

od jednego do kilku spotkań

CZAS TRWANIA

Sesja terapeutyczna trwa

60 min

KOSZT

Konsultacja 150pln
Sesja indywidualna 130pln
Studenci 100pln
Emeryci 100pln
Osoby szkolące się w ośrodku 100pln

CZAS TRWANIA

Sesja terapeutyczna trwa

60 min

KOSZT

Konsultacja 150pln
Sesja indywidualna 130pln
Studenci 100pln
Emeryci 100pln
Osoby szkolące się w ośrodku 100pln