Treningi 2018-10-19T20:41:42+00:00

TRENING „PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE”

Pięciodniowy trening terapeutyczny jest formą intensywnej, pogłębionej psychoterapii krótkoterminowej.

    • Adresowany jest do osób, które mają już własne doświadczenia w psychoterapii (terapia indywidualna, grupowa lub formy treningowe). Wspomaga oraz uzupełnia psychoterapię indywidualną. Jest jedną z form pracy nad sobą dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Proponowany jest również osobom zajmującym się zawodowo pomaganiem, jako forma doskonalenia kompetencji osobistych.

    • Treningi prowadzone są w małych grupach, w ściśle określonych ramach, w atmosferze bezpieczeństwa i poufności.

    • Trening jest doświadczeniem pozwalającym na przepracowanie konfliktów wewnątrz – psychicznych. Forma grupowa daje możliwość zintensyfikowania pracy terapeutycznej, jest też okazją do uzyskania emocjonalnego odzwierciedlenia od pozostałych uczestników.

    • Uczy adekwatnego i życzliwego podejścia do pojawiających się uczuć i przeżyć. Doświadczenie akceptacji i odzwierciedlenia buduje poczucie wartości i zaufania do własnego, niepowtarzalnego sposobu przeżywania świata oraz zwiększa umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów życiowych.

    • Kształtuje i wzmacnia poczucie wpływu na jakość życia.

Ponieważ udział w treningu jest dużym obciążeniem psychicznym, wszystkie osoby chcące wziąć udział w zajęciach zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Prowadząca

Jolanta Toporowicz

Koszt

900 zł + koszt pobytu

Prowadząca

Jolanta Toporowicz

Koszt całkowity

1650 zł