Stanisława Brzozowska 2017-01-25T09:09:56+00:00

Stanisława Brzozowska

stanislawamgr Stanisława Brzozowska certyfikowana masażystka masażu Ma-uri

Dawno, dawno temu uzyskałam dyplom magistra matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Zgodnie z uzyskaną wiedzą podążałam latami drogą wyznaczoną nakazem pracy, dopóki nie zetknęłam się z masażem Ma-uri, połączonym z polinezyjskimi tańcami oraz filozofią Huny – sztuką życia przyjazną człowiekowi.

Urzekła mnie wówczas atmosfera towarzysząca masażowi i trudnej pracy wychodzenia z ograniczających nas ramek. Była w niej dyscyplina, ale też radość i zabawa tak charakterystyczne dla Polinezyjczyków ceniących jakość życia.

Pracę z masażem polinezyjskim rozpoczęłam w 2000 roku po uzyskaniu certyfikatu praktyka masażu MA-URI® w MA-URI® INSTITUTE CENTRE FOR MA-URI HEALING ARTS założonym przez nauczycieli duchowych- HemiegoFoxa– Maorysa z Nowej Zelandii i jego żonę Katję Fox– Dunkę.

W 2002 roku, dzięki zachęcie Hemiego- „PODĄŻAJ ZA SWOIMI MARZENIAMI”- odbyłam fascynującą podróż duchową do Nowej Zelandii.

Swoje umiejętności stale pogłębiam na warsztatach weryfikujących certyfikaty oraz podczas każdego masażu. Dzięki Ma-uri mieszkam teraz w Szklarskie Porębie, gdzie mam swój gabinet z widokiem na Szrenicę.

Lubię życie w ruchu – tańce polinezyjskie, tańce w kręgu (i bez), jogę, pływanie, kontakt z naturą – na nartach, rowerem, kajakiem, pieszo po górach.

Regularnie, kilka razy do roku Stanisława Brzozowska przyjeżdża na kilka dni do naszego ośrodka i wspomaga nasze działania masażami.

Tel: 602 518 498