Instytut

Szanowni Państwo!

Witamy w Instytucie Rozwoju Osobistego Euphonia. Państwa obecność tutaj oznacza, że interesuje Was szeroko pojęty rozwój osobisty i szukacie kogoś, kto w profesjonalny i skuteczny sposób pomoże Wam rozwijać swoje naturalne kompetencje i poprawić jakość życia.

W naszej ofercie znajdziecie m.in. mentoring, roczny kurs rozwoju osobistego, warsztaty rozwoju osobistego i trening uwalniania uczuć. Pieczę nad wszystkim szkoleniami i spotkaniami sprawuje mgr Jolanta Toporowicz – certyfikowana terapeutka  EAP, doświadczony psychoterapeuta z Wrocławia.

Obszar naszej działalności to przede wszystkim Wrocław i Dolny Śląsk, jednak prowadzimy również szkolenia i treningi wyjazdowe. Jeżeli najdogodniejszą dla Państwa lokalizacją jest Wrocław to polecamy osobisty i zawodowy mentoring oraz roczny kurs. Jest to autorski, oparty o mapę poziomów świadomości kurs rozwoju osobistego, wspierający uwalnianie uczuć i zmianę paradygmatów w rozumieniu podstawowych aspektów życia osobistego. Osoby preferujące kilkudniowe, wyjazdowe warsztaty rozwoju osobistego powinien z kolei zainteresować trening identyfikacji i uwalniania emocji, trening terapeutyczny i warsztat uwalniania uwikłań w związkach.

Podstawowe informacje znajdą Państwo poniżej, a szczegóły w zakładkach u góry strony.

Mentoring – Wrocław

Pod pojęciem „mentoring” rozumiemy indywidualne sesje, spotkania i szkolenia, oparte o metody psychoterapeutyczne i autorską mapę poziomów świadomości Jolanty Toporowicz.

Mentoring oferowany przez Instytut Euphonia skierowany jest przede wszystkim do osób, które stawiają na rozwój osobisty, a z wiedzy i doświadczenia profesjonalnego mentora chcą skorzystać we Wrocławiu.W naszej ofercie znajdują się następujące propozycje:

  • mentoring osobisty
  • mentoring dla psychoterapeutów, psychologów i lekarzy
  • mentoring dla managerów kierujących zespołem
  • mentoring dla właścicieli małych firm
  • mentoring dla coachów, trenerów i wszystkich osób pracujących z ludźmi

Miejsce odbywania się sesji: Wrocław, centrum miasta

Warsztaty, treningi, szkolenia – rozwój osobisty

Wrocław, Dolny Śląsk, okolice Warszawy

Rozwój osobisty to istotna kwestia dla każdego, kto pragnie mieć realny wpływ na jakość swojego życia. Oferowane przez Instytut Euphonia szkolenia skupiają się na kilku aspektach. Są nimi: rozwój osobistym, rozwój zawodowy i świadomość.

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, przygotowaliśmy dla Państwa:

  • roczny kurs rozwoju osobistego, oparty o podstawową wiedzę psychologiczną i autorską mapę poziomów świadomości ego (regularne, comiesięczne spotkania, odbywającej się w małej grupie),
  • warsztaty i treningi rozwoju osobistego, dzięki którym podnosi się poziom nakierowania uczestników na rozwój i świadomość,
  • treningi uwalniania emocji oparte o autorską mapę poziomów świadomości i metodę Dawida Hawkinsa
  • wykłady i szkolenia z Psychobiologii, które pomagają zrozumieć istotę chorób i dolegliwości z dużo szerszej niż tylko biologicznej perspektywy.
  • treningi psychoterapeutyczne skierowane do wszystkich, którzy  mają już za sobą doświadczenie w pracy z emocjami i pragną lepiej poznać samych siebie, swoje emocje oraz nauczyć się budować mądre relacje w oparciu o swój potencjał.

Miejsce odbywania się warsztatów i wykładów: Wrocław (głównie centrum miasta), Dolny Śląsk, okolice Warszawy

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Zespół Instytutu Rozwoju Osobistego Euphonia.