KURS „BYĆ SOBĄ”: Jak odczytywać historie zapisane w ciele?

Każda sytuacja, która spotyka nas w życiu – komfortowa czy też nie – powoduje szereg zmian fizjologicznych w organizmie i uruchamia określony zestaw objawów, np. ściśnięty żołądek, napięty kark, ból pleców i głowy czy drżenie rąk. Nawet jeśli reakcje te są nam doskonale znane, to często nie łączymy ich z doświadczanymi na co dzień emocjami.

Od czego w takim razie zacząć oswajanie emocji?

Zacznijmy przede wszystkim od pogłębienia świadomości ciała i wejścia w praktykę uważności właśnie poprzez ciało. Dzięki temu nauczymy się zauważać mikrozmiany, które pojawiają się w nas na bieżąco pod wpływem tego, czego doświadczamy w codzienności. Są to właśnie emocje, które poprzez szczery i akceptujący kontakt z własnym ciałem nauczymy się z czasem coraz lepiej określać i świadomiej przeżywać.

Jakie historie „nosi” nasze ciało?

Pamiętajmy, że ciało powie czasami więcej niż umysł, który woli milczeć chroniąc nas przed zranieniem. Ciało, jeśli tylko nie jest bardzo poblokowane, „powie” zawsze co się dzieje. Z tej cennej informacji możemy na bieżąco korzystać. Możemy także powoli, krok po kroku, odczytywać historie jakie nasze ciało zapisało w przeszłości.

Przed nami fascynująca i emocjonująca lektura 😉

Jeśli jesteś zainteresowany jakie historie zapisało Twoje ciało i według jakiego kodu je odszyfrowywać, w połączeniu z integracją obszaru umysłu i ducha, to zapraszamy na nową, czwartą już, edycję Kursu Rozwoju Osobistego BYĆ SOBĄ.


—————————-

Informacje na temat idei —> TUTAJ
Informacje na temat edycji wrocławskiej —> TUTAJ
Informacje na temat edycji warszawskiej (nowość!) —> TUTAJ
Opinie uczestników
poprzednich edycji —> TUTAJ
By | 2018-02-13T17:50:05+00:00 Luty 13th, 2018|Categories: Aktualności, Materiały|Tags: , , , |

About the Author: