Edycja zaawansowana - Wrocław 2019/2020

roczny kurs oparty o mapę poziomów świadomości

Rozpocznij

Opis kursu

OD AUTORKI KURSU - MGR JOLANTY TOPOROWICZ

Serdecznie zapraszam na kontynuację rocznego kursu rozwoju osobistego w formie wyjazdowych treningów, opartych o pracę z ciałem.

Przekonana o wartości, jaką niesie łączenie teoretycznej wiedzy z praktycznym przeniesieniem nabytych umiejętności w codzienność, zapraszam wszystkie osoby, biorące udział w dotychczasowych edycjach kursu na 10 modułową kontynuację podróży w głąb siebie, opartą o mapę poziomów świadomości.

Praca w trakcie weekendowych spotkań będzie miała charakter krótkiego wykładu i warsztatowo-treningowej formuły wzbogaconej medytacją.

Zajęcia będą odbywać się w pięknej i cichej scenerii, gdzie atmosfera miejsca, połączona ze wspólnym przemierzaniem drogi w głąb siebie, ma szansę okazać się skutecznym sposobem na wewnętrzną transformację jakości życia, opartej o zaufanie do głębokiej istoty nas samych.

Zapraszamy

 • wszystkie osoby, które ukończyły jedną z poprzednich edycji rocznego kursu rozwoju osobistego

Harmonogram 2019/2020*

Program kursu składa się z cyklu wykładów tematycznych, połączonych z ćwiczeniami i dyskusją oraz z treningów, służących bezpośredniemu doświadczeniu nabywanej wiedzy. Treningi, w większości oparte są o pracę z ciałem i dotyczą konkretnych tematów kursu. 

Nowością w tej edycji kursu jest formuła wyjazdowa, połączona z noclegiem w cichej i spokojnej okolicy oraz wspólnymi medytacjami.

 • 09 - 10.11 2019

  Kim jestem? Sposoby identyfikacji. Trening identyfikacji wewnętrznej.

 • 14 - 15.12 2019

  Kreacja, monolog, czy dialog? Trening komunikacji z różnych poziomów świadomości.

 • 11 - 12.01 2020

  Współczucie, empatia, współodczucie – trening doświadczania różnych poziomów świadomości.

 • 08 - 09.02 2020

  Kanały percepcji- trening identyfikacji kanałów percepcji i sposobu komunikowania się.

 • 09 - 10.05 2020

  Trening identyfikacji powstawania emocji: własna historia, dziedzictwo rodowe, „karma”.

 • 13 - 14.06 2020

  Trening uwalniania emocji z uwzględnieniem przyczyn ich powstawania.

 • 04 - 05.07 2020

  Zajęcia z emisji głosu

 • 18 - 19.07 2020

  Trening identyfikacji i uwalniania przekonań.

 • 28 - 30.08 2020

  Przekraczanie poziomu świadomości- zmiana paradygmatu. Trening identyfikacji i uwalniania uwikłań. Zakończenie kursu, rozdanie certyfikatów

 • 01.09 2020

  Koluzje: trening przekraczania uwikłań w relacjach. - TERMIN DO USTALENIA*

  *UWAGA: z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju część zajęć została przeniesiona na późniejszy termin. Szczegóły będą ustalane z kursantami na bieżąco.

  czytaj więcej

* Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych zmian w programie kursu. 

Prowadząca

Jolanta Toporowicz

mgr Jolanta Toporowicz

Certyfikowana psychoterapeutka z 26 letnim doświadczeniem zawodowym, autorka mapy poziomów świadomości ego, twórczyni autorskiego programu kursu „Zaufać sobie”, właścicielka instytutu Euphonia, autorka książki „(Nie)zwyczajne ja”.

Zaproszeni goście

Marzanna Radziszewska

dr n.med. Marzanna Radziszewska

Lekarz medycyny akademickiej z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym, praktyk Psychobiologii z dziesięcioletnim doświadczeniem, wykładowca, twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica.

Autorka i współautorka wielu prac naukowych. Współtworzyła i koordynowała w latach 2002-2009 Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. Wykładała w Studium Techniki Audiologicznej przy Politechnice Warszawskiej. Opracowała materiały szkoleniowe dla protetyków słuchu oraz poradnik dla rodziców dzieci słabosłyszących. Była rzeczoznawcą Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie opiniowania materiałów do kształcenia zawodowego protetyków słuchu oraz członkiem Rady Naukowej programu „Dźwięki Marzeń” Fundacji Orange. Jest członkiem Zarządu Polskiego Komitetu Audiofonologii.

 Obecnie prowadzi szkolenia z zakresu psychobiologii.

Odbyła pełny cykl szkoleń z Biologiki u Roberto Barnai, z Recall Healing u Gilberta Renaud oraz w szkoleniach Gerarda Athiasa. Ukończyła szkołę Life Flow Healing Sary Zięborak oraz kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest dyplomowanym coachem ICC. Tłumaczyłam część skryptów szkoleniowych do Recall Healing i redagowałam merytorycznie książki z dziedziny psychobiologii.

Katarzyna Paterek

mgr Katarzyna Paterek

trenerka, terapeutka, animatorka, koordynatorka projektów społecznych. Śpiewaczka i aktywistka ekologiczna. Zawodowo związana z NGOsami, działającymi na rzecz rozwoju osób dorosłych, młodzieży i dzieci, edukacji, kultury, a społecznie na rzecz przyrody.

Z wykształcenia pracowniczka socjalna, studiuje psychologię.  Zawodowo związana z NGOsami, działającymi na rzecz rozwoju osób dorosłych, młodzieży i dzieci, edukacji, kultury, a społecznie na rzecz przyrody. Aktywnie współtworzy wiele oddolnych inicjatyw śpiewaczych, m.in. Śpiewanie terapeutyczne oraz Historie Mocy.


Informacja o zapisach

Cena jednorazowa - 5700 zł z VAT + koszty pobytu

Opłata ratalna 10x570 zł z VAT + koszty pobytu -> konieczna wpłata zaliczki w wysokości 570 zł

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat kursu, wolnych miejsc i płatności, prosimy o kontakt z Instytutem.

Marta Bilińska-Rochewicz

telefon: +48 501 805 464

e-mail: marta.rochewicz@euphonia.pl