Edycja zaawansowana - Wrocław 2019/2020

roczny kurs oparty o mapę poziomów świadomości

Rozpocznij

Opis kursu

OD AUTORKI KURSU - MGR JOLANTY TOPOROWICZ

Serdecznie zapraszam na kontynuację rocznego kursu rozwoju osobistego w formie wyjazdowych treningów, opartych o pracę z ciałem.

Przekonana o wartości, jaką niesie łączenie teoretycznej wiedzy z praktycznym przeniesieniem nabytych umiejętności w codzienność, zapraszam wszystkie osoby, biorące udział w dotychczasowych edycjach kursu na 10 modułową kontynuację podróży w głąb siebie, opartą o mapę poziomów świadomości.

Praca w trakcie weekendowych spotkań będzie miała charakter krótkiego wykładu i warsztatowo-treningowej formuły wzbogaconej medytacją.

Zajęcia będą odbywać się w pięknej i cichej scenerii, gdzie atmosfera miejsca, połączona ze wspólnym przemierzaniem drogi w głąb siebie, ma szansę okazać się skutecznym sposobem na wewnętrzną transformację jakości życia, opartej o zaufanie do głębokiej istoty nas samych.

Zapraszamy

 • wszystkie osoby, które ukończyły jedną z poprzednich edycji rocznego kursu rozwoju osobistego

Harmonogram 2019/2020*

Program kursu składa się z cyklu wykładów tematycznych, połączonych z ćwiczeniami i dyskusją oraz z treningów, służących bezpośredniemu doświadczeniu nabywanej wiedzy. Treningi, w większości oparte są o pracę z ciałem i dotyczą konkretnych tematów kursu. 

Nowością w tej edycji kursu jest formuła wyjazdowa, połączona z noclegiem w cichej i spokojnej okolicy oraz wspólnymi medytacjami.

 • 09 - 10.11 2019

  Kim jestem? Sposoby identyfikacji. Trening identyfikacji wewnętrznej.

 • 14 - 15.12 2019

  Kreacja, monolog, czy dialog? Trening komunikacji z różnych poziomów świadomości.

 • 11 - 12.01 2020

  Współczucie, empatia, współodczucie – trening doświadczania różnych poziomów świadomości.

 • 08 - 09.02 2020

  Kanały percepcji- trening identyfikacji kanałów percepcji i sposobu komunikowania się.

 • 28 - 29.03 2020

  Trening identyfikacji powstawania emocji: własna historia, dziedzictwo rodowe, „karma”.

 • 04 - 05.04 2020

  Trening uwalniania emocji z uwzględnieniem przyczyn ich powstawania.

 • 25 - 26.04 2020

  Zajęcia z emisji głosu

 • 09 - 10.05 2020

  Trening identyfikacji i uwalniania przekonań.

 • 13 - 14.06 2020

  Koluzje: trening przekraczania uwikłań w relacjach.

 • 17 - 19.07 2020

  Przekraczanie poziomu świadomości- zmiana paradygmatu. Trening identyfikacji i uwalniania uwikłań. Zakończenie kursu, rozdanie certyfikatów.

* Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych zmian w programie kursu. 

Prowadząca

mgr Jolanta Toporowicz

Certyfikowana psychoterapeutka z 26 letnim doświadczeniem zawodowym, autorka mapy poziomów świadomości ego, twórczyni autorskiego programu kursu „Zaufać sobie”, właścicielka instytutu Euphonia, autorka książki „(Nie)zwyczajne ja”.

Zaproszeni goście

dr n.med. Marzanna Radziszewska

Lekarz medycyny akademickiej z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym, praktyk Psychobiologii z dziesięcioletnim doświadczeniem, wykładowca, twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica.

Autorka i współautorka wielu prac naukowych. Współtworzyła i koordynowała w latach 2002-2009 Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. Wykładała w Studium Techniki Audiologicznej przy Politechnice Warszawskiej. Opracowała materiały szkoleniowe dla protetyków słuchu oraz poradnik dla rodziców dzieci słabosłyszących. Była rzeczoznawcą Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie opiniowania materiałów do kształcenia zawodowego protetyków słuchu oraz członkiem Rady Naukowej programu „Dźwięki Marzeń” Fundacji Orange. Jest członkiem Zarządu Polskiego Komitetu Audiofonologii.

 Obecnie prowadzi szkolenia z zakresu psychobiologii.

Odbyła pełny cykl szkoleń z Biologiki u Roberto Barnai, z Recall Healing u Gilberta Renaud oraz w szkoleniach Gerarda Athiasa. Ukończyła szkołę Life Flow Healing Sary Zięborak oraz kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest dyplomowanym coachem ICC. Tłumaczyłam część skryptów szkoleniowych do Recall Healing i redagowałam merytorycznie książki z dziedziny psychobiologii.

mgr Katarzyna Paterek

trenerka, terapeutka, animatorka, koordynatorka projektów społecznych. Śpiewaczka i aktywistka ekologiczna.

Z wykształcenia pracowniczka socjalna, studiuje psychologię.  Zawodowo związana z NGOsami, działającymi na rzecz rozwoju osób dorosłych, młodzieży i dzieci, edukacji, kultury, a społecznie na rzecz przyrody. Aktywnie współtworzy wiele oddolnych inicjatyw śpiewaczych, m.in. Śpiewanie terapeutyczne oraz Historie Mocy.


Informacja o zapisach

Cena jednorazowa - 5700 zł z VAT + koszty pobytu

Opłata ratalna 10x570 zł z VAT + koszty pobytu -> konieczna wpłata zaliczki w wysokości 570 zł

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat kursu, wolnych miejsc i płatności, prosimy o kontakt z Instytutem.

Marta Bilińska-Rochewicz

telefon: +48 501 805 464

e-mail: marta.rochewicz@euphonia.pl