Mentoring osobisty

Dla kogo?

Mentoring osobisty to propozycja dla wszystkich osób, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w nabywaniu osobistych, emocjonalnych i mentalnych kompetencji, by poprawić jakość życia. Sposób pracy, jej intensywność i zakres dostosowywany jest indywidualnie do potencjału, motywacji i bieżącej sytuacji życiowej klienta.

Mentoring osobisty to proces poszerzania świadomości w formie 1,5-godzinnych spotkań, odbywających się z częstotliwością raz na 2-4 tygodni. Stwarzana i wspierana w ten sposób wewnętrzna przestrzeń daje fundament do praktykowania i korekty nabywanych umiejętności w bezpośrednim życiowym doświadczeniu. Możliwe są również pojedyncze sesje.

Podczas spotkań:

  • zdefiniujemy Państwa potrzeby i oczekiwania,
  • namierzymy i popracujemy z wewnętrznymi, emocjonalnymi i mentalnymi blokadami,
  • określimy kierunki, zaplanujemy etapy działań i sposoby ich realizowania,
  • zajmiemy się szukaniem mocnych stron, talentów, sposobów obchodzenia się z nimi,
  • poszukamy wewnętrznej motywacji i skutecznych sposobów jej urzeczywistniania,
  • poszukamy indywidualnych, spójnych z Państwa możliwościami sposobów radzenia sobie z przeszkodami oraz rozwiązywania bieżących problemów.
  • odkryjemy unikalną drogę rozwoju osobistego, której nie można zamknąć w żadnych ogólnych ramach, receptach czy zewnętrznych instrukcjach działania

Dzięki wsparciu mentora poznają Państwo siebie w wielowymiarowej perspektywie poziomów świadomości i nauczą się wierzyć w swoje możliwości, a także szanować, dbać i rozwijać swój potencjał.

Informacje organizacyjne

CZAS TRWANIA

90 min

Pojedyncze spotkanie
Częstotliwość: 1 raz na 3-6 tygodni

Koszt

400 zł

Cena standardowa.
Wszystkie osoby, które brały udział w długoterminowej psychoterapii w instytucie lub rocznym kursie rozwoju osobistego mają 10% zniżki.

zapisy

Jolanta Toporowicz

E-mail kontakt@euphonia.pl

Tel 501 055 347

Płatność

Płacę

Proszę najpierw ustalić termin wizyty