Psychobiologia – poznaj w jaki sposób budujesz swoje związki – szkolenie otwarte 2017-02-16T10:18:32+00:00

PSYCHOBIOLOGIA

CYKL SZKOLEŃ Z PSYCHOBIOLOGII

Psychobiologia – poznaj w jaki sposób
budujesz swoje związki

Dr n.med. Marzanna Radziszewska – Konopka 

Fundamentalne zachowania, przekonania i postawy,
które obserwujemy u naszych rodziców,
„wpisują się” w synaptyczne ścieżki
naszych podświadomych umysłów,
a kiedy już tam są, przez resztę naszego życia
kontrolują naszą biologię.

/Bruce Lipton/

2 lipca 2017 | niedziela g.9.00-16.00Czym zajmuje się Psychobiologia?

Psychobiologia pozwala zrozumieć przesłanie choroby. Pomaga nie tylko w powrocie do zdrowia, ale też w zrozumieniu przekonań, które nas ograniczają. Wskazuje drogę do zdrowego, spełnionego życia.

Psychobiologia pozwala przyjrzeć się związkom z nowej perspektywy

Związki, z których pochodzimy odciskają swoje piętno na naszym zdrowiu emocjonalnym i fizycznym. Z nich czerpiemy wzorce dla związków, które sami tworzymy.

Psychobiologia odkrywa tajemnice problemów emocjonalnych i zdrowotnych w zakamarkach naszej psychiki, w projekcie, który tworzą nieświadomie nasi rodzice przez wiele miesięcy przed naszym poczęciem oraz w historii naszego rodu. 

Nie jesteśmy skazani na ciągłe niepowodzenia ani na choroby. Zrozumienie praw natury pozwala na pełne przejęcie odpowiedzialności za swoje życie i zdrowie.

Wywiad z dr n.med. Marzanną Radziszewską-Konopką
 • o głównym nurcie psychobiologii
 • o tzw. cząsteczkach emocji

 

Plan szkolenia: 

I omówienie zagadnień

 1. Triada ojciec-matka-dziecko: Czy ojciec/matka byli obecni w twoim dzieciństwie? Jaka była między nimi relacja? Jaka była twoja relacja z ojcem, a jaka z matką?
 2. Osiem triad rodzinnych – odkryj swoją. 
 3. Jak relacje w triadzie, z której pochodzisz wpływają na twoje zdrowie fizyczne, emocjonalne i na twoje związki?
 4. Kompleks Edypa/Elektry z punktu widzenia psychobiologii.
 5. Jak relacje rodzinne w okresie fazy fallicznej rozwoju dziecka wpływają na jego przyszłe związki?
 6. Para w biologii – samiec alfa i samica alfa – biologiczna rola mężczyzny i kobiety w związku.
 7. Jak kobieta może zadbać o to, by jej partner czuł się samcem alfa? Jak mężczyzna może zadbać o to, by jego partnerka czuła się samicą alfa?
 8. Seksualność w związku: równowaga i harmonia, rutyna, anorgazmia, impotencja, dyspareunia.
 9. Emocje, które niszczą związki. Technika uwalniania Davida Hawkinsa.

II panel pytań i odpowiedzi

 

Prowadzenie:

dr n. med. Marzanna Radziszewska – Konopka – lekarz ze specjalizacją z laryngologii i audiologii. Ukończyła studia w 1986 roku. W roku 2003 uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych. Współtworzyła i koordynowała przez siedem lat (2002-2009) Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. Przez kilkanaście lat była wykładowcą w Studium Techniki Audiologicznej przy Politechnice Warszawskiej. Wraz z innymi specjalistami opracowała materiały szkoleniowe dla protetyków słuchu oraz poradnik dla rodziców dzieci słabosłyszących. Pełniła funkcję rzeczoznawcy Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie opiniowania materiałów do kształcenia zawodowego protetyków słuchu. Była członkiem Rady Naukowej programu „Dźwięki Marzeń” Fundacji Orange. Nadal jestem członkiem Zarządu Polskiego Komitetu Audiofonologii. Czynnie pracuje jako laryngolog i audiolog, ale już w bardzo ograniczonym zakresie. Od 2008 roku stosuje psychobiologię w praktyce. Prowadzi indywidualne konsultacje i szkolenia.

Odbyła pełny cykl szkoleń z Biologiki u Roberto Barnai, uczestniczyła we wszystkich szkoleniach podstawowych i tematycznych Recall Healing u Gilberta Renaud, brała udział w większości szkoleń Gerarda Athiasa. Ukończyła szkołę Life Flow Healing Sary Zięborak. Jest dyplomowanym coachem ICC. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i wiele szkoleń, na których zdobywała wiedzę na temat metod pracy z uwalnianiem ograniczających przekonań, a także wiele kursów z dziedziny rozwoju osobistego.

Tłumaczyła część skryptów szkoleniowych do Recall Healing i redagowała merytorycznie książki: „Recall Healing. Uzdrawianie przez świadomość” Gilberta Renaud, trzy tomy „Programów rodzinnych twoich chorób” Gerarda Athiasa i „Zrozum swoje choroby. Dekodowanie biologiczne” Patricka Obessiera. W przygotowaniu jest książka Roberto Barnai, którą również redaguje od strony merytorycznej.

 

Forma zajęć:

szkolenie  z panelem pytań i odpowiedzi

Cena:

350 zł

Zapisy: agnieszka.bonar@euphonia.pl | tel. 501-805-464 www.psychobiologia.wroclaw.pl opłata za szkolenie 350,- pln