Trening terapeutyczny „Podróż w głąb siebie”

dla absolwentów kursów i treningów Euphonii

Zaproszenie od autorki i prowadzącej trening

Jolanta Toporowicz, psychoterapeutka z 30-letnim doświadczeniem zawodowym:

Trening to pięć dni pracy z emocjami, uczuciami i przekonaniami w kameralnej grupie. Trening oparty jest na metodach psychoterapii, pracę z ciałem i ćwiczeniach stanu obecności. Służy odblokowaniu stłumionych emocji, uczuć, akceptacji własnego potencjału, a co za tym idzie – budowaniu poczucia wartości i wyjścia z powtarzających się życiowych scenariuszy i uwikłań. „Podróż w głąb siebie”, to spotkanie z tym, co skrywamy, czego unikamy i czego do końca nie jesteśmy świadomi. Ważny etap w drodze do doświadczania bezwarunkowej akceptacji. To podróż do autentycznego siebie poprzez rozbrajanie wizerunków i masek  chroniących nasze wrażliwe i niechciane miejsca. Czas uczenia się szacunku do tego, co w nas żywe i prawdziwe w kontakcie z innymi ludźmi.

Serdecznie zapraszam

Jola Toporowicz

Dla kogo

Ze względu na stopien zaawansowania pracy podczas treningu, do udziału w nim zapraszamy  osoby, które:

– uczestniczyły w kursie Zaufać sobie,

– brały udział w jednym z treningów treapeutycznych prowadzonych przez Jolantę Toporowicz.

Opłaty

Koszt treningu to 1750,-  plus koszty pobytu.

 

Wystawianie faktur – Ważne!

W związku z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług, od dnia 01 stycznia 2020 w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Wobec powyższego prosimy o rozważne decyzje jaki dowód zakupu Państwo wybierają. W przypadku niewybrania opcji “faktura” (i podania numeru NIP), wystawiony jest paragon fiskalny, do którego w myśl znowelizowanych przepisów nie będzie możliwe wystawienie faktury na rzecz podmiotu prowadzącego działalność.

Kaja B.

Udział w treningu “Podróż w głąb siebie” był przeżyciem bardzo mocnym, dogłębnym, a zarazem niezbędnym w lepszym poznaniu siebie;  w zrozumieniu i ukojeniu swoich ran. Jola stworzyła bezpieczne środowisko do wyrażania i przeżywania swoich uczuć oraz emocji. Każda historia była prowadzona z uważnością i niesamowitym czuciem. Bardzo wartościowe doświadczenie i bardzo za nie dziękuję.
Kaja

Iza S.

Światło bezwarunkowej miłości/ akceptacji jakim Jola oświetlała każdą z uczestniczek treningu “Podróż w głąb siebie” było doświadczeniem wręcz mistycznym. Tak jakby cała przestrzeń współpracowała na rzecz osoby, która doświadczała, odkrywając swoją historię pod czułym i niezwykle uważnym przewodnictwem Joli.
Jestem pod ogromnym wrażeniem Jej profesjonalizmu w prowadzeniu procesów dostosowanych do możliwości uczestnika i miejsca, w którym aktualnie znajduje się na drodze swojego życia. W najśmielszych przypuszczeniach nie spodziewałam się takiej rozległości i głębi doświadczeń w czasie tego treningu (…)
Dziękuję Jolu za wszystkie bezcenne doświadczenia i Twoją świadomą, bezgraniczną opiekę dającą absolutne poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzną zgodę na odkrycie kolejnej cząstki Siebie.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za możliwość doświadczania.

Elżbieta Cz.

Trening „Podróż w głąb siebie” dały mi to poczucie luzu w ciele, większej przestrzeni w sobie oraz wewnętrzny spokój. Od kilku tygodni mam poczucie jakbym była takim dużym kwiatem, który rozwija swoje płatki, z odwagą chłonie z zewnątrz ciepło, jest lekka, podoba mi się to!! Spotkanie z panią Jolą w realu było dla mnie niesamowitym przeżyciem, otrzymałam wielką dawkę wsparcia, akceptacji, empatii i zrozumienia problemów z jakimi się borykam na co dzień. Profesjonalne podejście pani Joli zapewniło mi komfort oraz optymalne warunki do zaangażowania się oraz aktywnego udziału w proponowanych ćwiczeniach, takich prostych, ale dających naprawdę ulgę i rozluźnienie. Atmosfera jaka towarzyszyła zajęciom byłą dla mnie optymalna, pomagała w skupieniu, bacznym obserwowaniu swojego ciała, przepływających emocji, odczuć, zaopiekowaniu się sobą. Prawdę mówiąc nie śniłam, że znajdę się w takim towarzystwie.

Serdecznie pozdrawiam Elżbieta

Kasia Ł.

Trening terapeutyczny Joli dał mi tak wiele, ile żadne inne warsztaty, szkolenia, spotkania – do tej pory mi nie dały. Przede wszystkim żywe dotknięcie czucia, zarówno siebie ale też swoich emocji i uczuć. Praca na żywo jest dla mnie nieocenioną formą.

Piękne doświadczenia u boku Joli są czymś co zostanie we mnie na zawsze.

Czułe, bezpieczne i uważne prowadzenie procesu pozwala krok po kroczku namierzyć źródło kłopotu.. a potem kolejny delikatny kroczek z ogromem miłości i akceptacji.. nie dalej aniżeli Twoja gotowość. Nie brakowało momentów zaskoczenia – umysł jak to umysł, wiele scenariuszy przewiduje i ma pewność – jednak ciało wie lepiej – ono ukazuje prawdę. Jest to bezcenne doświadczenie ale i nauka uważności na przyszłość.

Zmierzenie się z własnymi problemami, traumami, ranami jest bardzo trudne – dzięki Joli możliwe staje się dotknięte tematu.. dla mnie osobiście związane z poczuciem ulgi.

Spotkanie na treningu było czymś pięknym, niezapomnianym, głębokim, trudnym ale przede wszystkim – uwalniającym.

Polecam z całego serca – Kasia

 

Nella Z.

Trudno opisać słowami…, tego trzeba doświadczyć. Doświadczyć „bycia” w atmosferze bezwarunkowej miłości, które obudziło we mnie miłość do siebie…

Obcowanie z Jolą – bezcenne. Poza znakomitym poczuciem humoru, jej otwarte serce, akceptacja i wsparcie na każdym poziomie, pozwalały mi odważnie, ale z łagodnością i w pełnym zaufaniu docierać do najciemniejszych zakamarków siebie.

Była to dla mnie okazja do wzmocnienia więzi bliskości z innymi, i samą sobą.

Trudne, ale jednocześnie piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.

Warto wspomnieć o wyjątkowym miejscu… Dowoli w Wolimierzu to miejsce, w którym czułam, że zaopiekowane są wszystkie moje zmysły.

Dziękuję

Nella

Marzena J.

Trening terapeutyczny Joli Toporowicz był dla mnie doświadczeniem niezwykłym. Dzięki ogromnemu wsparciu Joli, jej ogromnej, profesjonalnej wiedzy oraz  bezpiecznej i akceptującej przestrzeni, którą stworzyła udalo mi sie dotknać obszarów, które od dawna domagały się uwagi i powodowały duży zacisk i cierpienie w moim życiu. Pojawiło się poczucie wolności, duzo wieksze zaufanie do tego co czuję, no i taka prosta radość i z tego że żyję i jestem.

Szczerze: nie mam słów  aby opisać moja wdzięczność! Dziękuję Jolu!

 

Ważne informacje

Przeciwskazaniem do udziału w treningu są: depresje, psychozy, stany derealizacji, stany lękowe oraz uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Osoby korzystające z opieki lekarza psychiatry lub psychoterapeuty proszone są o skonsultowanie decyzji o udziale w treningu z prowadzącym terapię.

Plan treningu

5-9.02
2024

Plan treningu

Poniedziałek

12:00-14:00 – przywitanie, rozpoczęcie zajęć

14:15-16:00 – obiad, czas wolny

16:00-19:00 – praca w grupie

19:15 – kolacja

20:15 – medytacja/relaksacja

Wtorek, Środa, Czwartek

8:00 – medytacja w ruchu

9:00 – śniadanie

10:00-14:00 – zajęcia w grupie

14:15-16:00 – obiad, czas wolny

16:00-19:00 – zajęcia w grupie

19:15 – kolacja

20:15 – medytacja/relaksacja

Piątek

8:00 – medytacja

9:00 – śniadanie

10:00-14:00 – zakończenie treningu

14:15 – obiad

Więcej informacji

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat trening, wolnych miejsc i płatności, prosimy o kontakt z Instytutem.

Anna Ślubowska

telefon: +48 501 805 464

e-mail: kontakt@euphonia.pl

Pin It on Pinterest