Trening identyfikacji i uwalniania emocji podstawowy 15-17.03.2021r.

Trening identyfikacji i uwalniania emocji podstawowy

Rozpocznij

Informacje organizacyjne

Termin

15-17 marca

2021

Formuła warsztatu

Online

Cena

1500 zł z VAT

Organizator

VEDICA

oraz Instytut Rozwoju Osobistego EUPHONIA

Opis warsztatu

Trening jest otwarciem i pierwszym etapem pracy z emocjami dla osób, które nie mają doświadczeń w tym obszarze lub kolejnym etapem/wsparciem dla osób, które mają doświadczenie w psychoterapii indywidualnej lub grupowej. Praca z emocjami jest procesem, który jest rozłożony w czasie, może być potrzebne profesjonalne wsparcie w trakcie jej kontynuacji.

Mapa Poziomów Świadomości Ego jest praktycznym i prostym narzędziem wspierającym poruszanie się w codzienności. Pozwala określić w jakiej przestrzeni świadomości przebywamy najczęściej i jakiego typu problemy to stwarza. Jest cenną wskazówką, z jakim nastawieniem wchodzimy w relacje, związki partnerskie oraz jak organizujemy się w życiu zawodowym. Pozwala namierzyć źródło frustracji i niepowodzeń.

Metoda uwalniania uczuć D.Hawkinsa jest sposobem na poprawę jakości życia poprzez dostęp do poziomu bezwarunkowej akceptacji i zaufania do Życia. Doświadczając tej przestrzeni mamy bezpośredni wpływ na pojawiające się w nas reakcje emocjonalne blokujące przepływ życia i uwolnienie piętrzących się problemów.

Łącząc wiedzę o podstawowych mechanizmach powstawania emocji i ich funkcji, poznając mapę poziomów świadomości możemy precyzyjnie dobrać sposoby uwalniania emocji z różnych poziomów świadomości. Dzięki temu zyskujemy narzędzia, które skutecznie poszerzają przestrzeń świadomości i wzbogacają jakość życia we wszystkich obszarach.

                                                

Korzyści dla uczestników

- poznasz naturę, funkcję i mechanizmy powstawania emocji 

- zrozumiesz w jaki sposób emocje manifestują się poprzez ciało 

- dowiesz się czym jest mapa poziomów świadomości i jak jej używać w codzienności 

- poznasz koncepcję psychobiologii

- uświadomisz sobie jak poziom świadomości determinuje sposoby pracy z emocjami i jakie są tego konsekwencje

- poznasz techniki uwalniania Dawida R. Hawkinsa

WAŻNE

Osoby, które korzystają z pomocy farmakologicznej (psychiatra), psychoterapeutycznej, cierpią z powodu silnych objawów psychosomatycznych lub chorób, w których mocne poruszenie emocjonalne może nasilać objawy, proszone są o skonsultowanie udziału w warsztacie z lekarzem (lub psychoterapeutą).

Prowadzące

Jolanta Toporowicz

mgr Jolanta Toporowicz

Certyfikowana psychoterapeutka EAP z wieloletnim doświadczeniem

Autorka mapy poziomów świadomości MpaJa®, twórczyni autorskiego programu Zaufać Sobie®, właścicielka Instytutu, autorka książki "(Nie)zwyczajne ja"Marzanna Radziszewska

dr n.med. Marzanna Radziszewska

Lekarz medycyny akademickiej z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym. Praktyk Psychobiologii z dziesięcioletnim doświadczeniem. Twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica®

Opinie uczestników