24-25.02.2018 – WARSZTAT: Poziom świadomości a jakość życia

Aby zrozumieć w jaki sposób znajomość mapy poziomów świadomości (więcej TUTAJ) przełoży Ci się na zmianę jakości Twojego życia zawodowego, czyli tego obszaru który dla wielu z nas jest nie mniej istotny niż życie osobiste, warto zadać sobie pytania:

– czy zdarza mi się siedząc w pracy nad zadaniami mieć poczucie bezsensu i marzyć o zajęciu się czymś, co radowałoby mnie, ale nie wiem tak naprawdę, co chciałbym robić?
– czy zdarza mi się nie rozumieć dlaczego pracownicy w mojej firmie nie pracują z zaangażowaniem?
– czy szukam rozwiązań w zewnętrznych technikach manipulowania zespołem albo próbuję zmotywować ludzi wokół, żeby angażowali się w sposób podobny jak ja to robię?
– czy bywam zmęczony(a) wysiłkiem, który wkładam we wspólne działania i nie widzę wzajemności?
– czy zdarza mi się myśleć, że w takich i podobnych okolicznościach, problem jest po mojej stronie i  nie potrafię pokierować zespołem, że brakuje mi kompetencji?

Jeśli z dużym prawdopodobieństwem mógł(a)byś odpowiedzieć na ostatnie pytanie twierdząco, to zwróć uwagę na to, że nie chodzi o konkretne zewnętrzne techniki, a o sposób, w jaki rozumiesz te sytuacje, siebie oraz innych ludzi.

Spróbuj więc spojrzeć na to z innej niż dotychczas perspektywy! Kto wie, jeśli zobaczysz realia w nowym świetle, być może spokojniej i skuteczniej będziesz reagował(a) na fakty? Wówczas obraz sytuacji nie będzie zafałszowany Twoimi projekcjami.

Jeśli więc interesuje cię nowy punkt odniesienia, w którym niewiele zależy od twojego zewnętrznego wysiłku, za to wiele od sposobu w jaki rozumiesz i postrzegasz to, co się dzieje, zapraszamy w dniach 24-25 lutego 2018 na warsztat Joli Toporowicz 🙂

Szczegóły i zapisy —> TUTAJ

About the Author: