Trening identyfikacji i uwalniania emocji - 21-24.09.2020 (Warszawa)

w oparciu o mapę poziomów świadomości i metodę Dawida Hawkinsa

Rozpocznij

Informacje organizacyjne

Termin

21-24 września

2020

Miejsce

Dwór Konstancin

Konstancin Jeziorna

Cena

1200 zł z VAT

+ 730 zł za pobyt

Organizator

VEDICA

oraz Instytut Rozwoju Osobistego EUPHONIA

Opis warsztatu

Warsztat jest efektem wieloletnich poszukiwań, zawodowych inspiracji i trzyletniej współpracy dr n.med. Marzanny Radziszewskiej i psychoterapeutki Jolanty Toporowicz.

Jest próbą integracji metody uwalniania uczuć Dawida Hawkinsa z precyzyjnym namierzeniem funkcji trudnych emocji i dostosowaniem technik uwalniania do poziomu świadomości według autorskiej mapy Jolanty Toporowicz.

Mapa poziomów świadomości jest praktycznym i prostym narzędziem wspierającym poruszanie się w codzienności. Pozwala określić w jakiej przestrzeni świadomości przebywamy najczęściej i jakiego typu problemy to stwarza. Jest cenną wskazówką, z jakim nastawieniem wchodzimy w relacje, związki partnerskie oraz jak organizujemy się w życiu zawodowym. Pozwala namierzyć źródło frustracji i niepowodzeń.

Metoda uwalniania uczuć D.Hawkinsa jest sposobem na poprawę jakości życia poprzez dostęp do poziomu bezwarunkowej akceptacji i zaufania do Życia. Doświadczając tej przestrzeni mamy bezpośredni wpływ na pojawiające się w nas reakcje emocjonalne blokujące przepływ życia i uwolnienie piętrzących się problemów.

Łącząc wiedzę o podstawowych mechanizmach powstawania emocji i ich funkcji, poznając mapę poziomów świadomości możemy precyzyjnie dobrać sposoby uwalniania emocji z różnych poziomów świadomości. Dzięki temu zyskujemy narzędzia, które skutecznie poszerzają przestrzeń świadomości i wzbogacają jakość życia we wszystkich obszarach.


"Zmieniając siebie i swój poziom świadomości zmieniamy wszystko, co wokół nas. I tylko ta zmiana leży w naszych rękach" 

Jolanta Toporowicz

Prowadzące

Jolanta Toporowicz

mgr Jolanta Toporowicz

Certyfikowana psychoterapeutka z 26 letnim doświadczeniem zawodowym, autorka mapy poziomów świadomości ego, twórczyni autorskiego programu kursu „Zaufać sobie”, właścicielka instytutu Euphonia, autorka książki „(Nie)zwyczajne ja”.

Marzanna Radziszewska

dr n.med. Marzanna Radziszewska

Lekarz medycyny akademickiej z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym, praktyk Psychobiologii z dziesięcioletnim doświadczeniem, wykładowca, twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica.

Autorka i współautorka wielu prac naukowych. Współtworzyła i koordynowała w latach 2002-2009 Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. Wykładała w Studium Techniki Audiologicznej przy Politechnice Warszawskiej. Opracowała materiały szkoleniowe dla protetyków słuchu oraz poradnik dla rodziców dzieci słabosłyszących. Była rzeczoznawcą Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie opiniowania materiałów do kształcenia zawodowego protetyków słuchu oraz członkiem Rady Naukowej programu „Dźwięki Marzeń” Fundacji Orange. Jest członkiem Zarządu Polskiego Komitetu Audiofonologii.

 Obecnie prowadzi szkolenia z zakresu psychobiologii.

Odbyła pełny cykl szkoleń z Biologiki u Roberto Barnai, z Recall Healing u Gilberta Renaud oraz w szkoleniach Gerarda Athiasa. Ukończyła szkołę Life Flow Healing Sary Zięborak oraz kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest dyplomowanym coachem ICC. Tłumaczyłam część skryptów szkoleniowych do Recall Healing i redagowałam merytorycznie książki z dziedziny psychobiologii.

Opinie uczestników

Basia:

„Byłam na dwóch warsztatach organizowanych przez Euphonię, jeden o identyfikacji i uwalnianiu emocji, drugi o relacjach w związkach. Wiedziałam, że wiele emocji mam głęboko schowanych i nie mam do nich dostępu, wielu nie jestem świadoma, ale nie mogłam znaleźć narzędzia, by się do nich dokopać. Tym „narzędziem" okazała się dla mnie obezwładniająca akceptacja Joli Toporowicz dopełniona bardzo profesjonalnym warsztatem terapeutycznym, uważnością, elastycznością i współodczuwaniem. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość skorzystania z tych spotkań”

Katarzyna:

„Wszystko  przychodzi do nas wtedy kiedy jesteśmy gotowi to przyjąć. To już wiem na pewno i nie podważam ... Ale duet Marzanna -Jolanta był dla mnie objawieniem. Z jeden strony pięknie i prosto  podana wiedza oraz medytacja, a za chwilę możliwość uwalnianie emocji u Joli w praktyce. Przeżycia godne polecania”

Elwira:

„Uczestnictwo w warsztatach organizowanych przez Marzannę Radziszewską i Jolę Toporowicz bardzo pogłębiło i przyspieszyło ten proces. Dało mi prawo i przestrzeń do zajęcia się w końcu sobą w taki sposób, że rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Otrzymałam pomoc w dotarciu do najgłębszych ran, które przecież determinują nasze reakcje emocjonalne na różne zdarzenia przez całe życie.

Trening z Jolą Toporowicz to autentyczna droga do siebie, do swojej duszy i serca. W moim przypadku droga pełna rozpaczy, wściekłości i gniewu, ale też radości i ukojenia. W czasie tak trudnego i intensywnego procesu jesteś dzięki prowadzącej i innym uczestnikom otoczona tak bezwarunkową akceptacją, uwagą i życzliwością, że dajesz sobie w końcu prawo do namierzenia i uwolnienia emocji (…)”

Joanna:

"Warsztaty Techniki Identyfikacji i Uwalniania Emocji to praca z własnymi emocjami prowadząca do dalekoidących zmian w życiu. Warsztaty są prowadzone w przyjemnej, spokojnej oraz, dającej poczucie bezpieczeństwa, atmosferze.

Znając wcześniej techniki uwalniania Hawkinsa jechałam na warsztaty z myślą o uwalnianiu złości i żalu a wyjechałam z uwolnioną bezsilnością.To było zaskakujące, że możemy rozpuszczać emocje, których nawet nie byliśmy do końca świadomi. Co więcej, następuje wewnętrzny spokój, zrozumienie oraz wdzięczność. Dzięki warsztatom dostałam możliwość otworzenia kolejnych drzwi do swego wnętrza oraz jego dalszego uzdrawiania"