Trening identyfikacji i uwalniania emocji - 13-16.07.2020

w oparciu o mapę poziomów świadomości i metodę Dawida Hawkinsa

Rozpocznij

Opis warsztatu

Warsztat jest efektem wieloletnich poszukiwań, zawodowych inspiracji i trzyletniej współpracy dr n.med. Marzanny Radziszewskiej i psychoterapeutki Jolanty Toporowicz.

Jest próbą integracji metody uwalniania uczuć Dawida Hawkinsa z precyzyjnym namierzeniem funkcji trudnych emocji i dostosowaniem technik uwalniania do poziomu świadomości według autorskiej mapy Jolanty Toporowicz.

Mapa poziomów świadomości jest praktycznym i prostym narzędziem wspierającym poruszanie się w codzienności. Pozwala określić w jakiej przestrzeni świadomości przebywamy najczęściej i jakiego typu problemy to stwarza. Jest cenną wskazówką, z jakim nastawieniem wchodzimy w relacje, związki partnerskie oraz jak organizujemy się w życiu zawodowym. Pozwala namierzyć źródło frustracji i niepowodzeń.

Metoda uwalniania uczuć D.Hawkinsa jest sposobem na poprawę jakości życia poprzez dostęp do poziomu bezwarunkowej akceptacji i zaufania do Życia. Doświadczając tej przestrzeni mamy bezpośredni wpływ na pojawiające się w nas reakcje emocjonalne blokujące przepływ życia i uwolnienie piętrzących się problemów.

Łącząc wiedzę o podstawowych mechanizmach powstawania emocji i ich funkcji, poznając mapę poziomów świadomości możemy precyzyjnie dobrać sposoby uwalniania emocji z różnych poziomów świadomości. Dzięki temu zyskujemy narzędzia, które skutecznie poszerzają przestrzeń świadomości i wzbogacają jakość życia we wszystkich obszarach.


Zmieniając siebie i swój poziom świadomości zmieniamy wszystko, co wokół nas. I tylko ta zmiana leży w naszych rękach" 

Jolanta Toporowicz


Korzyści dla uczestnika

 • poznasz naturę, funkcję i mechanizm powstawania emocji
 • zrozumiesz w jaki sposób emocje manifestują się poprzez ciało
 • dowiesz się czym jest mapa poziomów świadomości i jak jej używać w codzienności
 • poznasz koncepcję psychobiologii
 • uświadomisz sobie jak poziom świadomości determinuje sposób pracy z emocjami i jakie są tego konsekwencje
 • poznasz techniki uwalniania Dawida Hawkinsa

Dla kogo?

 • osób zainteresowanych poszerzaniem świadomości
 • osób zainteresowanych mapą poziomów świadomości
 • osób, które czują potrzebę przepracowania trudnych emocji
 • osób zainteresowanych technikami uwalniania emocji
 • osób szukających rozwiązań dla ograniczających, powtarzających się w życiu schematów
 • osób, które poszukują drogi do zdrowia poprzez pracę z emocjami.

Program warsztatów

/organizatorzy zastrzegają sobie prawo do drobnych zmian w programie warsztatu/

 • Wprowadzenie w temat emocji, ich natury, funkcji i mechanizmów powstawania
 • Podstawy treningu identyfikacji emocji – praca z ciałem (potrzebny wygodny strój)
 • Wprowadzenie w tematykę mapy poziomów świadomości
 • Wprowadzenie w podstawy psychobiologii
 • Podstawy treningu poruszania się po różnych poziomach świadomości (możliwość pracy własnej)
 • Uwalnianie emocji z różnych poziomów świadomości – teoria i praktyka (praca własna)
 • Uwalnianie emocji metodą Dawida Hawkinsa (praca własna)

Organizacja warsztatów

Charakter

warsztat

wykłady i trening (praca z ciałem), połączony z pracą własną

Organizator

Euphonia

Instytut Rozwoju Osobistego oraz Vedica

Miejsce

Hotel Jakubus

Jakubowice k. Namysłowa

Limit miejsc

30 osób

Praca w 2 grupach po 15 osób każda

Cena zajęć

1200 zł z VAT

+690 zł kosztów pobytu

Prowadzące

Jolanta Toporowicz

mgr Jolanta Toporowicz

Certyfikowana psychoterapeutka z 26 letnim doświadczeniem zawodowym, autorka mapy poziomów świadomości ego, twórczyni autorskiego programu kursu „Zaufać sobie”, właścicielka instytutu Euphonia, autorka książki „(Nie)zwyczajne ja”.

Marzanna Radziszewska

dr n.med. Marzanna Radziszewska

Lekarz medycyny akademickiej z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym, praktyk Psychobiologii z dziesięcioletnim doświadczeniem, wykładowca, twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica.

Opinie uczestników

Basia:

„Byłam na dwóch warsztatach organizowanych przez Euphonię, jeden o identyfikacji i uwalnianiu emocji, drugi o relacjach w związkach. Wiedziałam, że wiele emocji mam głęboko schowanych i nie mam do nich dostępu, wielu nie jestem świadoma, ale nie mogłam znaleźć narzędzia, by się do nich dokopać. Tym „narzędziem" okazała się dla mnie obezwładniająca akceptacja Joli Toporowicz dopełniona bardzo profesjonalnym warsztatem terapeutycznym, uważnością, elastycznością i współodczuwaniem. Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość skorzystania z tych spotkań” 

Katarzyna:

„Wszystko  przychodzi do nas wtedy kiedy jesteśmy gotowi to przyjąć. To już wiem na pewno i nie podważam ... Ale duet Marzanna -Jolanta był dla mnie objawieniem. Z jeden strony pięknie i prosto  podana wiedza oraz medytacja, a za chwilę możliwość uwalnianie emocji u Joli w praktyce. Przeżycia godne polecania”

Elwira:

„Uczestnictwo w warsztatach organizowanych przez Marzannę Radziszewską i Jolę Toporowicz bardzo pogłębiło i przyspieszyło ten proces. Dało mi prawo i przestrzeń do zajęcia się w końcu sobą w taki sposób, że rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Otrzymałam pomoc w dotarciu do najgłębszych ran, które przecież determinują nasze reakcje emocjonalne na różne zdarzenia przez całe życie.

Trening z Jolą Toporowicz to autentyczna droga do siebie, do swojej duszy i serca. W moim przypadku droga pełna rozpaczy, wściekłości i gniewu, ale też radości i ukojenia. W czasie tak trudnego i intensywnego procesu jesteś dzięki prowadzącej i innym uczestnikom otoczona tak bezwarunkową akceptacją, uwagą i życzliwością, że dajesz sobie w końcu prawo do namierzenia i uwolnienia emocji (…)”

Joanna:

"Warsztaty Techniki Identyfikacji i Uwalniania Emocji to praca z własnymi emocjami prowadząca do dalekoidących zmian w życiu. Warsztaty są prowadzone w przyjemnej, spokojnej oraz, dającej poczucie bezpieczeństwa, atmosferze.

Znając wcześniej techniki uwalniania Hawkinsa jechałam na warsztaty z myślą o uwalnianiu złości i żalu a wyjechałam z uwolnioną bezsilnością.To było zaskakujące, że możemy rozpuszczać emocje, których nawet nie byliśmy do końca świadomi. Co więcej, następuje wewnętrzny spokój, zrozumienie oraz wdzięczność. Dzięki warsztatom dostałam możliwość otworzenia kolejnych drzwi do swego wnętrza oraz jego dalszego uzdrawiania"

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat kursu, wolnych miejsc i płatności, prosimy o kontakt z Instytutem.

Marta Bilińska-Rochewicz

telefon: +48 501 805 464

e-mail: marta.rochewicz@euphonia.pl