Trening „Podróż w głąb siebie” - 10-15.11.2020

trening terapeutyczny z Jolantą Toporowicz

Rozpocznij

Opis warsztatu

Pięciodniowy trening terapeutyczny jest formą intensywnej, pogłębionej psychoterapii krótkoterminowej.

Adresowany jest do osób, które mają już własne doświadczenia w psychoterapii (terapia indywidualna, grupowa lub formy treningowe). Wspomaga oraz uzupełnia psychoterapię indywidualną. Jest jedną z form pracy nad sobą dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Proponowany jest również osobom zajmującym się zawodowo pomaganiem, jako forma doskonalenia kompetencji osobistych

Dlaczego warto?

  • Treningi prowadzone są w małych grupach, w ściśle określonych ramach, w atmosferze bezpieczeństwa i poufności

  • Trening jest doświadczeniem pozwalającym na przepracowanie konfliktów wewnątrz – psychicznych. Forma grupowa daje możliwość zintensyfikowania pracy terapeutycznej, jest też okazją do uzyskania emocjonalnego odzwierciedlenia od pozostałych uczestników.

  • Uczy adekwatnego i życzliwego podejścia do pojawiających się uczuć i przeżyć. Doświadczenie akceptacji i odzwierciedlenia buduje poczucie wartości i zaufania do własnego, niepowtarzalnego sposobu przeżywania świata oraz zwiększa umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów życiowych.

  • Kształtuje i wzmacnia poczucie wpływu na jakość życia.

Program treningu

/organizatorzy zastrzegają sobie prawo do drobnych zmian w programie warsztatu/

WTOREK

17:00 – przyjazd, zakwaterowanie
18:00 – kolacja
19:00-20:30 – przywitanie, zebranie oczekiwań,

zapoznanie się z zasadami


ŚRODA-SOBOTA

8:00-9:00 medytacja
9:00 – śniadanie
10:00-14:00 – zajęcia w grupie
14:00-16:00 – obiad, czas na relaks
16:00-20:00 – zajęcia w grupie
20:00 – kolacja


NIEDZIELA

8:00 – medytacja
9:00 – śniadanie
10:00-14:00 – informacje zwrotne,

zakończenie treningu
14:00 – obiad i pożegnanie

Organizacja warsztatu

Forma pracy

praca własna w grupie

oparta o techniki pracy z ciałem

Organizator

Euphonia

Instytut Rozwoju Osobistego

Miejsce

Dom w Domu

Gajówka (Pogórze Izerskie)

Limit miejsc

12 osób

Zapraszamy!

Cena

1500 zł z VAT

+ koszty pobytu

Ważna informacja!

Ponieważ udział w treningu jest dużym obciążeniem psychicznym, wszystkie osoby chcące wziąć udział w zajęciach zapraszamy na bezpłatną konsultację. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt bezpośrednio z prowadzącą:

Jolanta Toporowicz
tel: 501 055 347
e-mail: kontakt@euphonia.pl

Konsultacja może odbyć się w siedzibie Instytutu lub mieć charakter rozmowy telefonicznej.

Prowadząca

Jolanta Toporowicz

mgr Jolanta Toporowicz

Certyfikowana psychoterapeutka EAP z wieloletnim doświadczeniem

Autorka mapy poziomów świadomości MpaJa®, twórczyni autorskiego programu Zaufać Sobie®, właścicielka Instytutu, autorka książki "(Nie)zwyczajne ja"Opinie uczestników

Małgorzata:

"Słowa nie są w stanie opisać tego,  czego doświadczyłam podczas warsztatu.  To była szczera, w pokorze przed własną niedoskonałością, podróż w głąb siebie. Otworzyła się przestrzeń do wyrażenia tego, co głęboko pozamykane i bolesne. Ta podróż,  pomimo że trudna emocjonalnie, była bardzo uwalniająca. Odkryła również kierunek do pracy nad sobą.

Dziękuję Ci bardzo, Jolu za poczucie bezpieczeństwa podczas pracy, za pomoc w moich próbach zrozumienia, że mam prawo wybrać siebie i zadbać o siebie, a to co czuję jest moją wartością i mam prawo się na tym oprzeć:).

Wszystkim,  którzy czują,że to już...czas zajrzeć w głąb siebie....bardzo polecam ten warsztat"

Borys:

„Dziękuję za niesamowity czas spędzony razem. W takiej grupie można było pozbawić się obaw i dzięki temu wzrosła moja kreatywność, życzliwość, łagodność, równowaga wewnętrzna. Czuje się jak czeladnik, który wkracza w nowy obszar doświadczeń.
Trudniej już teraz będzie o jednotorowy umysł, zmniejszyły się moje oczekiwania i potrzeba kontroli.To była wspaniała nauka sprawdzania tego co teraz czuję, w konsekwencji szybkie uświadamianie sobie czegoś takim jakim jest. To daje szanse na lepsze rezultaty następnym razem.
Również piękna i ogromna dla mnie lekcja o roli kobiety, która chce mieć decydujący głos - (tj. jakim jest się mężczyzną wtedy dla takiej kobiety).
Na końcu dziękuję za coś co trudno opisać, bo są to transcendentalne doświadczenia, jakaś mistyczna jedność z "Nienazwanym". Chodzi mi o taki obszar, który się otworzył dzięki intuicyjnym wizjom, a nie intelektualnemu poznaniu - medialne predyspozycje, rozwijanie siły podświadomości”


ZAPISY

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w sprawie zapisu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: zapisy@euphonia.pl    +48 501 805 464

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat kursu, wolnych miejsc i płatności, prosimy o kontakt z Instytutem.

Joanna Pieńkowska 

telefon: +48 501 805 464

e-mail: kontakt@euphonia.pl