Trening uwalniania emocji dla zaawansowanych - 22-26.06.2020 (Warszawa)

w oparciu o mapę poziomów świadomości i metodę Dawida Hawkinsa

Rozpocznij

Informacje organizacyjne

Termin

22-26 czerwca

2020

Miejsce

Dwór Konstancin

Konstancin Jeziorna

Cena

1900 zł z VAT

+ 955 zł za pobyt

Organizator

VEDICA

oraz Instytut Rozwoju Osobistego EUPHONIA

Opis warsztatu

Zaawansowany trening identyfikacji i uwalniania emocji to oferta pogłębionej pracy z uczuciami i powiązanymi z nimi przekonaniami, które leżą u podstaw trudnych powtarzających się życiowych schematów. Program treningu jest efektem wieloletnich poszukiwań, zawodowych inspiracji, doświadczenia i trzyletniej współpracy dr n.med. Marzanny Radziszewskiej i psychoterapeutki Jolanty Toporowicz.

Warsztat łączy metodę uwalniania uczuć przedstawioną przez Davida Hawkinsa z precyzyjnym namierzeniem funkcji trudnych emocji i dostosowaniem technik uwalniania do poziomu świadomości według autorskiej mapy Jolanty Toporowicz.

Mapa poziomów świadomości jest praktycznym i prostym narzędziem wspierającym poruszanie się w codzienności. Pozwala określić w jakiej przestrzeni świadomości przebywamy najczęściej i jakiego typu problemy to stwarza. Jest cenną wskazówką, z jakim nastawieniem wchodzimy w relacje, związki partnerskie oraz jak organizujemy się w życiu zawodowym. Pozwala namierzyć źródło frustracji i niepowodzeń.

Metoda uwalniania uczuć D.Hawkinsa jest sposobem na poprawę jakości życia poprzez dostęp do poziomu bezwarunkowej akceptacji i zaufania do Życia. Doświadczając tej przestrzeni mamy bezpośredni wpływ na pojawiające się w nas reakcje emocjonalne blokujące przepływ życia i uwolnienie piętrzących się problemów.

Łącząc wiedzę o podstawowych mechanizmach powstawania emocji i ich funkcji, poznając mapę poziomów świadomości możemy precyzyjnie dobrać sposoby uwalniania emocji z różnych poziomów świadomości. Dzięki temu zyskujemy narzędzia, które skutecznie poszerzają przestrzeń świadomości i wzbogacają jakość życia we wszystkich obszarach.


Prowadzące

Jolanta Toporowicz

mgr Jolanta Toporowicz

Certyfikowana psychoterapeutka z 26 letnim doświadczeniem zawodowym, autorka mapy poziomów świadomości ego, twórczyni autorskiego programu kursu „Zaufać sobie”, właścicielka instytutu Euphonia, autorka książki „(Nie)zwyczajne ja”.

Marzanna Radziszewska

dr n.med. Marzanna Radziszewska

Lekarz medycyny akademickiej z wieloletnim, bogatym dorobkiem naukowym i klinicznym, praktyk Psychobiologii z dziesięcioletnim doświadczeniem, wykładowca, twórczyni autorskiego programu Akademii Psychobiologii, założycielka i właścicielka Vedica.