Warsztat „ABC hipnozy..” 2017-01-25T09:09:58+00:00

Warsztat „ABC HIPNOZY DLA KAŻDEGO”

„ABC HIPNOZY DLA KAŻDEGO – zaprzyjaźnij się ze swoja podświadomością”

Termin: 31.05.-01.06.2014, (godz.9 00-18 00 w sobotę i 9 00-13 00 w niedzielę)

Podczas warsztatu dowiesz się: -czym jest hipnoza -poczujesz jak to jest być w hipnozie -czemu to ma służyć -jak możesz to wykorzystać w najlepszy dla siebie sposób

W programie: -trochę teorii -demonstracje -transy grupowe -autohipnoza -ćwiczenia praktyczne w małych grupach

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych pracą ze świadomością, zarówno dla profesjonalistów ( terapeuci, lekarze, pedagodzy, psycholodzy, pracownicy socjalni itp., jak i dla osób prywatnie zainteresowanych tematem poprawy jakości życia).

Prowadząca: Bożena Hanik

Prezes Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnoza (www.hipnoza.org.pl), Jest psychologiem klinicznym i specjalistą II stopnia, psychoterapeutką Sekcji Naukowej PTP. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu psychoterapii. Stosuje hipnozę w leczeniu nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychosomatycznych i w terapii małżeńskiej. Ma ogromne doświadczenie kliniczne, obecnie pracuje w szpitalu psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Krakowie-Kobierzyce, prowadzi też własna praktykę w Krakowie. Jest członkinią Rady Starszych Towarzystwa oraz jedną z dziesięciu specjalistów w zakresie Hipnointegratywnej Psychoterapii Głębi metodą Wernera Meinholda.

Zapisy : mail: kontakt@euphonia.pl lub tel. 501 805 464

Koszt 390,-pln

ZAPRASZAMY!