Warsztat „Zatrzymaj się…” 2017-01-25T09:09:58+00:00

Warsztat „Zatrzymaj się, poczuj kim jesteś”

Współczesna, otaczająca nas rzeczywistość to przede wszystkim promowanie sukcesu. Miarą udanego życia wydaje się być niekończąca się młodość, zewnętrzna atrakcyjność, kariera i sukcesy materialne. Nieustająca pogoń za „obietnicą lepszego życia” staje się powoli sposobem na przeżywanie codzienności. To, co często gubimy ciągle biegając, to zwyczajna, uważna obecność w tym jak przeżywamy nasze życie TU I TERAZ.

W programie:

– doświadczanie i budowanie poczucia „ja”: próby identyfikacji uczuć, przekonań, sposobów identyfikacji; wizerunków – poszerzanie świadomości na poziomie własnej tożsamości; – poznanie i doświadczenie podstawowych zjawisk pojawiających się w kontaktach z ludźmi.

Zajęcia mają na celu nabywanie umiejętności wykorzystywania własnego potencjału, radzenia sobie ze stresem, obciążeniami psychicznymi, zapobiegania zjawisku wypalenia, konstruktywnego radzenia sobie z własnymi emocjami, uważnego bycia z samym sobą i z ludźmi. Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane poprawą jakości życia. Warsztat ma formę praktyczną, oparty jest na pracy z ciałem, potrzebny jest wygodny strój.

Zajęcia odbywają się w soboty g. 10 00- 18 00, koszt: 180,-PLN Jolanta Toporowicz kontakt@euphonia.pl tel. 501 055 347, 501 805 464