Spotkanie pilotażowe rocznego Kursu Rozwoju Osobistego "Być sobą" (kwiecień 2016)

Poziomy świadomości - perspektywa psychologiczna, somatyczna i duchowa

14 kwietnia, czwartek, g. 9.00 - 18.00

Miejsce: Euphonia, ul. E.Orzeszkowej 40/8, Wrocław

Prowadzący: 

Jolanta Toporowicz (psychoterapeuta)

Dorota Bauer (lekarz medycyny)

Alexander Poraj-Żakiej (coach, mistrz zen)

 

"Poziomy świadomości" to spotkanie pilotażowe II edycji rocznego Kursu Rozwoju Osobistego "Być sobą" proponowanego od września 2016 roku przez Instytut Euphonia.

Prowadzący przedstawią trzy perspektywy na zagadnienie świadomości, wynikające z ich wieloletniej praktyki zawodowej, jak i z osobistego doświadczenia. Wspólnie z Uczestnikami i Uczestniczkami spotkania będą szukać odpowiedzi na pytania o naturę świadomości w trzech integralnych obszarach - ciała, psychiki i ducha.

Spotkaniem pilotażowym "Poziomy świadomości" otwieramy przestrzeń praktyki i rozumienia zjawiska świadomości w codziennym życiu każdego z nas. Kontynuować i rozwijać ją będziemy w formie rocznego Kursu Rozwoju Osobistego.

 

Więcej informacji https://euphonia.pl/side-navigation/kurs/

Zapisy: kontakt@euphonia.pl, tel. 501 055 347

Koszt: 150,-pln

ZAPRASZAMY!

Opublikowano w: tagi

O autorze

Jolanta Toporowicz

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką EAP z ponad 25-letnim letnim doświadczeniem, założycielką i właścicielką Instytutu Rozwoju Osobistego Euphonia.

Korzystając ze swojej wiedzy, doświadczeń i obserwacji, opracowałam autorską mapę poziomów świadomości ego, którą z powodzeniem stosuję w swojej praktyce zawodowej. Jestem również autorką książki „(Nie)zwyczajne ja”.

Zobacz również

Inne artykuły powiązane z tym który czytasz

19 grudzień, 2019

Pokora w perspektywie poziomów świadomości

Grudzień, wraz ze swoim świątecznym nastrojem, sprzyja refleksji nad wartościami, w zgodzie z którymi żyjemy. W każdej pojedynczej chwili stwarzamy jakość naszej codzienności, a w rezultacie też i naszą zewnętrzną rzeczywistość. Decyzje, które podejmujemy…

Czytaj dalej