Zaproszenie na wieczór autorski Joli Toporowicz.

Zaproszenie na wieczór autorski Joli Toporowicz i promocji książki o różnicach w przeżywaniu i interpretacji świata i życia.


28.08.2021, w sobotę o godz. 18:00


odbędzie się  spotkanie autorskie z Jolą Toporowicz i jej najnowszą książką "MapaJa®. Jakość życia w świetle mapy poziomów świadomości ego".

Spotkanie, na którym będzie można posłuchać i porozmawiać o szczegółach Mapy Poziomów Świadomości Ego, kupić książkę i zdobyć dedykację autorki odbędzie się we Wrocławiu, ul.Jatki.


Nie przegap okazji by dowiedzieć się więcej o różnych światach ludzi, którzy żyją wokół ciebie i których trudno ci zrozumieć :-)

Z tą wiedzą możesz żyć spokojniej!


szczegóły o książce oraz jej fragmenty znajdziesz tutaj: MapaJa® – Książka na temat poziomów świadomości


Gospodarzem spotkania jest: Jatki 2.0 Food&Culture  (20+) Jatki 2.0 Food&Culture | Facebook

Współorganizatorem spotkania jest Agnieszka Tomczuk Jedność jest Siłą - YouTube 


Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano w: tagi
  • jak rozwijać świadomość
  • rozwój osobisty

O autorze

Jolanta Toporowicz

Jolanta Toporowicz, psychoterapeutka z prawie 30 letnim doświadczeniem zawodowym.
Twórczyni Mapy poziomów świadomości ego MapaJa oraz Rocznego Kursu "Zaufać sobie". Autorka książek: "(Nie)zwyczajne ja" i "MapaJa Jakość życia w świetle poziomów świadomości ego. Prowadzi kursy, treningi, indywidualne konsultacje i mentoring.


Zobacz również

Inne artykuły powiązane z tym który czytasz

18 październik, 2021

Chaos, zamęt informacyjny, lęk- jak sobie z nimi radzić?

Szok, przedłużająca się opresja i zmęczenie perspektywą przedłużającego się straszenia koszmarnymi scenariuszami powoduje, że skłonni jesteśmy przyjąć każde „gotowe rozwiązanie”, by wreszcie udręka się skończyła… Kryzys, w którym przyszło nam żyć jest, ja…

Czytaj dalej

04 październik, 2021

Jak dziedziczona świadomość determinuje nasze życie?

Jakie są różnice pomiędzy wpływem trudnych, traumatycznych przeżyć, a poziomem świadomości? Czy każde cierpienie uszlachetnia? Czym jest poczucie bezsensu i jak z niego wyjść? To kilka z wielu pytań zadanych po lekturze książki "MapaJa®. Jakość życia w pe…

Czytaj dalej