Zapraszam do poznania różnic między trzema strukturami osobowości: narcyzem jawnym, narcyzem ukrytym i psychopatą. Przedstawione różnice są pomijane w większości publikacji i wypowiedzi poświęconych temu zagadnieniu. Jednak wiedza o nich, choć nieoczywista, jest kluczowa, by nie wpaść w pułapkę relacji, z której ciężko jest się wydostać. Wspomniane różnice między tymi trzema typami osobowości oscylują wokół kluczowego pojęcia: empatii. 

Jak funkcjonuje na co dzień człowiek, który posiada wrażliwość i empatię? Jak zachowuje się narcyz, który również (co bywa dla niektórych zaskakujące) doświadcza emocji i subtelnych uczuć? Czy narcyz jawny, narcyz ukryty i psychopata posiadają w ogóle empatię? I czym tak właściwie jest empatia, która coraz częściej pojawia się w dyskursie związanym nie tylko z psychologią?

Tym, którzy chcieliby lepiej zrozumieć siebie, swoje reakcje i wybory, a także uzyskać wsparcie w odzyskiwaniu dostępu do własnych zasobów energii, zasobów, które mają zupełnie inną, niż znana Ci dotąd jakość, zapraszam do udziału w IX edycji Kursu „Zaufać sobie®”: https://euphonia.pl/kurs-zaufac-sobie-ix-edycja/

Jolanta Toporowicz

Pin It on Pinterest

Share This